Underwater Technology Seminars 2014

29 sierpnia 2014

ENVIA zaprasza na Underwater Technology Seminars 2014 (UTS14), warsztaty organizowane przez Teledyne Marine Acoustic Imaging Group (TMAIG) – zespół czołowych światowych producentów w dziedzinie morskich badań akustycznych i rozwoju technologii sonarowych.
UTS to cykl ogólnoświatowych spotkań, których celem jest zaprezentowanie szerokich możliwości jakie daje wykorzystywanie w biznesie zaawansowanych technologicznie echosond wielowiązkowych oraz sonarów 2D i 3D.
Po edycji kwietniowej, która odbyła się nad jeziorem Qiandao w Chinach, planowane są jesienią jeszcze trzy spotkania:

  • Hamburg (16-18.09);
  • Boston (USA) (07-09.10);
  • Singapur (01.12).

UTS14 będą obejmowały prelekcje oraz warsztaty praktyczne na morzu skoncentrowane na ukazaniu pełnego potencjału nowoczesnych technologii do badań akustycznych. W trakcie spotkań odbędą się szkolenia z obsługi następujących urządzeń i oprogramowania: SeaBat FP4 z oprogramowaniem PDS2000, ProViewer producji Blueview, ProMapper, ProScan i Quick Stich, a także licznych systemów sonarowych TMAIG stosowanych w płytkich wodach.
ENVIA od wielu lat współpracuje z Teledyne RESON, firmą która jest częścią grupy TMAIG. Posiadamy w naszej ofercie echosondę wielowiązkową RESON Seabat 7125.
Zapisy na warsztaty prowadzone są po tym adresem.
Po więcej szczegółowych informacji na temat UTS14 zachęcamy do kontaktu: .

20160730-uts_14_web_banner_w400

materiały do pobrania
ulotki, broszury, specyfikacje

Więcej

case studies
poznaj szczegóły naszych realizacji

Więcej

galeria
dokumentujemy co robimy

Więcej